Pomoc w dokumentach

Pomoc w dokumentach dyrektora oddziału

W końcu mój mąż postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przestać liczyć na awans w obrębie swojej obecnej firmy, a wziąć się za poszukiwania pracy w innej instytucji lub przedsiębiorstwie. Od roku powtarzałam mężowi, że na obecnym stanowisku nie wykorzystuje swoich wszystkich zdolności i umiejętności, dlatego powinien poszukać innego pracodawcy. Człowiek z jego wykształceniem, doświadczeniem zawodowym i stażem pracy powinien pracować jako dyrektor, a nie jakiś marny kierownik.

W związku z podjęciem decyzji o poszukiwaniach pracy na stanowisku dyrektora placówki lub dyrektora oddziału (dyrektor oddziału Rzeszów) mąż postanowił odświeżyć nieco swoje dokumenty aplikacyjne, których treść i forma odbiegają od stanu aktualnego. Z tego co pamiętam, mąż swoje CV napisał przed pięcioma laty, gdy ubiegał się o pracę w obecnej firmie. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, mój mąż również.

Jako, że w naszym związku to ja byłam zawsze specem od wszelkich pism, dokumentów i estetyki, moim zadaniem zostało przeredagowanie dokumentów aplikacyjnych męża. Cały wieczór spędziłam na sklecaniu ładnych zdań i komponowaniu ich w jedną, powalającą całość. Mam nadzieję, że moja praca nie pójdzie na marne, mąż zostanie zaproszony na kilka rozmów kwalifikacyjnych i uda mu się wyrwać z firmy, która nie daje mu szans na dalszy rozwój zawodowy.  Mam też nadzieję, że swój sukces będzie po części zawdzięczał mojej ciężkiej pracy!


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *