Władza zmienia

To zaskakujące jak bardzo władza i piastowanie odpowiedzialnego stanowiska w danej firmie wpływają na zachowanie człowieka i jego poczucie własnej wartości. Obecnego dyrektora oddziału znam jeszcze z czasów, gdy nie zajmował obecnej posady, a był zwykłym kierownikiem działu windykacji. W tamtych czasach Sebastian był zwykłym chłopakiem, który nie miał zbyt dużych ambicji co do swojego rozwoju zawodowego i dał się lubić. Parę razy zdarzyło nam się ściąć czy pokłócić, jednak były to sprzeczki konstruktywne, dotyczące głównie naszego życia zawodowego, które każdy chciał prowadzić jak najlepiej.

Od momentu awansowania na dyrektora oddziału Sebastian zaczął przechodzić bardzo dużą metamorfozę, dyrektor oddziału Gniezno. Zmiany w jego charakterze następowały powoli, w sposób, który wielu osobom mógł umknąć. Ja sam dopiero po czasie zorientowałem się, że nowy Sebastian nie jest tym samym Sebastianem, którego znałem wcześniej.

O ile wcześniej lubiłem swojego kolegę z pracy teraz nie za bardzo za nim przepadam. Nigdy nie lubiłem osób, które uważały się za ósmy cud świata i twierdziły, że wszystko im się należy. Właśnie takim człowiekiem stał się Sebastian i strasznie ubolewam nad tym faktem. Szkoda, że musiał stać się takim bucem.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *