Zarobki dyrektora oddziału

zarobki dyrektora oddziału

W zależności od branży, jaką zajmuje się dana osoba, zarobki dyrektora oddziału mogą się od siebie znacznie różnić. Zależy to między innymi od miejsca głównej siedziby firmy oraz od ilości podlegających pracowników.

Pensja stała czy zależna od wyniku?

W zależności od brzmienia kontraktu, dyrektor oddziału może pobierać stałą pensję lub zdecydować się na wynagrodzenie adekwatne od aktualnych wyników, np. kwartalnych. Często tego typu sytuacja ma miejsce w bankach oraz innych miejscach, gdzie mamy do czynienia z handlem i obsługą klienta. W zależności od tego, na jaki sposób wynagrodzenia dana osoba się zdecyduje, jego pensja może sięgnąć nawet 10 000 złotych miesięcznie, przy zatrudnianiu około 10 pracowników.

Kierownicze stanowiska wiążą się z ogromną odpowiedzialnością nie tylko za wynik, ale również za wizerunek firmy oraz za personel. Wszystko musi doskonale ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość, aby budować zaufanie do marki. Wówczas sukces organizacji jest niemal pewny, czego zatrudniając dyrektora oddziału oczekuje cała korporacja oraz zapewne on sam od siebie, decydując się na objęcie tego trudnego stanowiska.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *