Klienci dyrektora oddziału

klienci dyrektora oddziału

Dyrektor oddziału banku często ma swoją grupę klientów, z którymi współpracuje. Zwykle są to osoby, które powierzają bankowi sporą część swojego pokaźnego majątku. Czasem lwia część poborów kierownika oddziału to prowizja, pochodząca z operacji, które zostały przeprowadzone dla klientów luksusowych.

Dyrektor oddziału i elita klientów

Klienci dyrektora oddziału to elita, która chce, aby pracować z nią na szczególnych warunkach. Nie ujmując kompetencji doradcom klienta zatrudnionym w banku, często osoby dobrze sytuowane wolą współpracować z kimś z wyższego szczebla. Może się to wiązać tak z ryzykiem wykonywania pewnych operacji, jak i większym zaufaniem i pewnością, co do prawidłowego przebiegu danej transakcji.

Klientami dyrektora oddziału mogą być również klienci wyjątkowo trudni, którzy chcą mieć świadomość, że pracują z kimś o wyjątkowych możliwościach zarządczych i operacyjnych. To bardzo ważne, aby odpowiednio podejść do takich klientów, gdyż są oni wyjątkowo wymagający, często celowo utrudniając pewne procesy. Na szczęście takich klientów jest dość mało.


2 komentarzy
 1. Avatar dla Monika

  To często od dyrektora oddziału zależy, czy klienci są odpowiednio „zaopiekowani”, bo jednak to dyrektor jest osobą decyzyjną

  Odpowiedz

  1. Avatar dla Antoni

   W trudnych sprawach pracownicy zwracają się do dyrektora, jednak na osobach bezpośrednio współpracujących z klientem spoczywa odpowiedzialność za jak najlepszą obsługę klienta.

   Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *