Dyrektor ds. doskonałości procesu i innowacyjności

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1625
OBOWIĄZKI:
- planowanie, wyznaczanie kierunków- komunikacja i współpraca z globalnymi sponsorami procesów w zakresie opracowywania i wdrażania kompleksowej strategii doskonałości i automatyzacji procesów- zarządzanie globalnym zespołem ekspertów- współpraca z interesariuszami z terenu Indii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- staż pracy: min. 5 lat- umiejętność posługiwania się głównymi platformami na których opiera się realizacja procesów BPR/SAP, WORKDAY, ARIBA- znajomość języka hindi - poziom komunikatywny- znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny- umiejętność pracy w zespole- umiejętności w zakresie zarządzania

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 35 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi