Dyrektor ds. Sprzedaży Artykułów Medycznych

Ogłoszenie numer: 4223277, z dnia 2021-02-11

Klient portalu Praca.pl

Nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji firmę o wieloletniej tradycji i rozpoznawalnej marce z branży handlu artykułami medycznymi. Poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych objęciem strategicznej roli na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: RW/48

Opis stanowiska

  • Przygotowanie rocznego budżetu finansowego oraz kontrola jego realizacji. Realizacja planów sprzedażowych oraz celów dystrybucyjnych.
  • Organizowanie i zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi.
  • Wdrażanie i monitorowanie standardów i procedur obowiązujących w branży farmaceutycznej.
  • Znajomość tematyki związanej z rozliczeniami z NFZ.
  • Raportowanie wyników do Centrali firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzania o profilu medycznym).
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania finansami, kontrolingiem finansowym w branży medycznej.
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i dystrybucji artykułów medycznych.
  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjny system premiowania za wyniki.
  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.