Dyrektor Finansowy

Dla naszego Klienta, developera branży nieruchomości, poszukujemy kandydatów do pracy w czterogwiazdkowym hotelu, reprezentującym markę jednej z najbardziej znanych, międzynarodowych sieci hotelowych. Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Południe Polski

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wyższego wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów,
  • Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, MSR/MSSF, ustaw podatkowych, ustawy o VAT,
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w pracy z systemem PMS Opera będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości rachunkowości zarządczej USALI,
  • Przedsiębiorczości,
  • Osobowości leadera,
  • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych na najwyższym poziomie.
Obowiązki na stanowisku:
  • Ustalenie procedur i procesów dla księgowości hotelowej,
  • Zbudowanie i nadzór nad pracą działu księgowości,
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej hotelu,
  • Weryfikacja poprawności księgowań,
  • Nadzór nas zamknięciem miesiąca i roku,
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz,
  • Analiza wyników finansowych w oparciu o raporty finansowe i operacyjne wskaźniki KPI, analiza odchyleń od budżetu,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz procedurami wewnętrznymi,
  • Przygotowywanie raportów dla firmy zarządzającej,
  • Nadzór nad księgowaniem dokumentów zakupowych oraz spójnością systemów,
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji oraz sprawozdań finansowych,
  • Nadzór nad przygotowywaniem plików JPK, sprawozdań statystycznych GUS.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z potencjałem rozwoju w sektorze hotelarskim,
  • Forma zatrudnienia do ustalenia,
  • Pracę w profesjonalnym zespole branży hotelarskiej,
  • Uczestnictwo w programach pracowniczych i lojalnościowych