Dyrektor Finansowy

Firma z branży produkcyjnej zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno (pow. poznański, gm. Mosina), k. Mosiny, wielkopolskie
Opis stanowiska:
  • Budowanie polityki finansowej Spółki;
  • Tworzenie, wdrażanie i kontrola strategii krótko- i długoterminowych firmy;
  • Nadzorowanie i koordynowanie przygotowania budżetu finansowego;
  • Monitorowanie wyników ekonomicznych;
  • Nadzorowanie dokumentacji księgowej o kontrola jej poprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi;
  • Kontrolowanie systemu sprawozdawczości finansowej, opracowywanie analiz ryzyka finansowego inwestycji;
  • Kreowanie wewnętrznych procedur dla obszaru finansowego;
  • Wspieranie i kontrola podległego personelu z zakresu rachunkowości, kontrolingu, zasobów ludzkich i płac oraz administracji;
  • Tworzenie raportów do celów wewnętrznych i grupy kapitałowej;
  • Kontrola zgodności cen;
  • Kontrola opłacalności sprzedaży;
  • Praca zgodnie z harmonogramem zadań opracowanym przez Zarząd;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, zarządzanie);
  • Udokumentowane minimum 5 letnie doświadczenie jako Dyrektor Finansowy oraz minimum 10 letnie doświadczenie w finansach i audycie;
  • Wybitna znajomość przepisów prawa bilansowego, podatkowego, dewizowego oraz zasad rachunkowości;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planowania strategicznego;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do rozwiazywania problemów;
  • Znakomita znajomość Microsoft Office oraz programów FK;
Oferujemy:
  • Szeroką przestrzeń dla własnych, najśmielszych pomysłów i samorealizacji;
  • Ciekawą pracę dla krajowego lidera w branży;
  • Współpracę ze wspaniałym i oddanym zespołem profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), laptop, telefon i inne trakcyjne benefity.