Dyrektor oddziału handlowego

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Dyrektor oddziału handlowego
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0506
OBOWIĄZKI:

praca związana z handlem wyrobami hutniczymi, przemysłowymi, budowlanymi, zarządzanie zespołem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 839,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Podobne oferty pracy

Pozyskiwanie kontraktów polegających na na budowie pod klucz obiektów w branżach ochrony środowiska, energetyka, przemysł, ropa i gaz. Wykształcenie...

Dyrektor Oddziału firmy inżynieryjno – budowlanej

22 Maja 2022

CONTROL PROCESS S.A.,

małopolskie /

Pozyskiwanie kontraktów polegających na na budowie pod klucz obiektów w branżach ochrony środowiska, energetyka, przemysł, ropa i gaz. Wykształcenie...

Dyrektor Oddziału firmy inżynieryjno – budowlanej

22 Maja 2022

CONTROL PROCESS S.A.,

świętokrzyskie /

Pozyskiwanie kontraktów polegających na na budowie pod klucz obiektów w branżach ochrony środowiska, energetyka, przemysł, ropa i gaz. Wykształcenie...

Dyrektor Oddziału firmy inżynieryjno – budowlanej

22 Maja 2022

CONTROL PROCESS S.A.,

łódzkie /