Dyrektor Operacyjny Agencji Pracy Tymczasowej

Ogłoszenie numer: 4326909, z dnia 2021-03-16

Istvan Kovacs PHU

Godan Serwis Sp. z o.o. jest agencją zajmującą się pośredniczeniem w zatrudnieniu pracowników tymczasowych zarejestrowana w KRAZ pod numerem 19111. Działamy na terenie całej Polski od 18 lat. Zatrudniamy ponad 2800 osób.

Posiadamy biura w:

Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Opolu, Skierniewicach i w Białowieży.

www.godanserwis.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozwój oraz zarządzanie agencją pracy tymczasowej
  • Rozwój działu leasingu pracowniczego
  • Budowanie zespołów w szczególności działu sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją usług dla klientów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Koordynacja pracy podległych zespołów
  • Zarządzanie budżetem
  • Raportowanie do zarządu
  • Odpowiedzialność za wyniki projektów i ich rentowność

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w agencji pracy tymczasowej
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami spoza Unii Europejskiej
  • Doskonała znajomość prawa pracy oraz ustawy o pracownikach tymczasowych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Znajomość j. rosyjskiego oraz j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz budżetami
  • Samodzielność w działaniu oraz proaktywność

Oferujemy

  • Decyzyjność i wpływ na kształt działu oraz rozwój firmy
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • Narzędzia zgodne z preferencjami: telefon, laptop z pakietem Office, samochód
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie w razie wypadku COVID-19