Dyrektor operacyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0237
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad realizacją działalności firmy. Kontrola stanu zatrudnienia, szkoleń pracowników, wewnętrznej logistyki firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 5 LAT

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach