Dyrektor zarządzający

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/13338
OBOWIĄZKI:
współrealizacja i tworzenie strategii firmy, podejmowanie decyzji dotyczących nowych produktów i usług, reprezentowanie firmy na zewnątrz, nadzór i tworzenie nowych planów finansowych; współpraca z kontrahentami/ klientami z Białorusi, z rynku niemieckojęzycznego oraz USA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali dyrektorzy generalni i zarządzający (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku zarządzanie; doświadczenie 3 miesiące jako dyrektor zarządzający; znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie C1 potwierdzona certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów językowych w zakresie odpowiednio języka angielskiego i niemieckiego; znajomość języka białoruskiego na poziomie C1

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 39 123,13 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy