HR Manager

Ogłoszenie numer: 4235237, z dnia 2021-03-02

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • planowanie strategii i koordynacja pracy działu HR, zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • wdrażanie zmian z zakresu polityki personalnej, w odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji,
  • nadzorowanie i optymalizacja procesów rekrutacyjnych i onboardingowych,
  • wspieranie kadry managerskiej w zatrudnianiu, motywowaniu i planowaniu rozwoju pracowników,
  • weryfikacja obszarów do poprawy w obszarze kompetencji miękkich pracowników zakładu (prowadzenie i organizacja wymaganych szkoleń),
  • wprowadzenie modelu ocen okresowych,
  • koordynowanie projektów employer brandingowych,
  • analizowanie raportów i zestawień z obszaru HR,
  • zapewnienie odpowiedniej obsługi kadrowo-płacowej w organizacji,
  • doskonalenie procesów HR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz procesów zatrudniania cudzoziemców,
  • doświadczenie w tworzeniu i planowaniu polityki personalnej zakładu produkcyjnego,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność myślenia biznesowego i proaktywna postawa,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość procedur IATF,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Oferujemy

  • umowę o pracę od zaraz oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.