Wynagrodzenie dyrektora

Podwyżka w pracy dyrektora oddziału

Zarobki w zawodzie dyrektora oddziału kształtują się różnorodnie, jednak rzadko kiedy są niższe niż 5 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Warto zauważyć, że firm, w których dyrektorzy oddziałów zarabiają poniżej 5 tysięcy złotych na rękę jest bardzo mało i są to głównie niewielkie, rozwijające się przedsiębiorstwa zlokalizowane w mniejszych miastach Polski. Dyrektorzy oddziałów dużych firm w największych miastach naszego kraju mogą zarabiać nawet dwadzieścia tysięcy złotych, do czego dochodzą liczne premie okolicznościowe, nagrody i system dodatków pozapłacowych.

Wśród dodatkowych świadczeń przysługujących osobom zatrudnionym na stanowiskach dyrektorskich, dyrektor oddziału Wrocław, znaleźć można między innymi darmową opiekę lekarską w prywatnej przychodni lub szpitalu, gdzie nie trzeba czekać w kolejce do lekarza. W przypadku wizyty domowej lekarz ma obowiązek dojechać do chorego w ciągu godziny od chwili zgłoszenia złego samopoczucia lub wypadku.

Oprócz prywatnej opieki medycznej dyrektorzy otrzymują służbowe samochody, laptopy i telefony komórkowe, jednak nie są to sprzęty byle jakie i za byle jakie pieniądze. Dyrektor, jak nikt inny, stanowi wizytówkę zatrudniającej go firmy, dlatego całym swym wyglądem musi świadczyć o jej bogactwie i profesjonalizmie.

Dyrektor oddziału powinien być człowiekiem schludnym, eleganckim i dobrze wyglądającym. Ważny jest dobry garnitur, ale równie ważna jest kondycja fizyczna i postura ciała. Nie na darmo dyrektorzy otrzymują w pakietach wejścia do siłowni czy na basen – wszystko po to, by utrzymać ich w dobrej formie!


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *